Misija

Prime baldai yra internetinė baldų parduotuvė, kurios specializacija yra įvairių minkštųjų ir kietųjų baldų platinimas. Mūsų pasiūlyme rasite sieninius, virtuvės, svetainės, vonios, jaunimo, biuro ar valgomojo, miegamojo ir prieškambario baldus. Mes orientuojamės į aukštą klientų pasitenkinimo lygį ir užtikriname, kad mūsų klientai būtų patenkinti pirkiniu.
Jei žinote, ko jums reikia – gausite tai iš mūsų!
Jei dar nežinote ko jums reikia – padėsime išsirinkti!

Klausydamiesi klientų komentarų, vis keliame kartelę, kad baldų pirkimas būtų grynas malonumas. Atidarėme svetainę su gausia baldų ekspozicija. Mes patobulinome svetainę, kad ji būtų dar patogesnė vartotojui.

Mūsų įmonės dėmesys sutelktas į tai, kad klientai gautų nepriekaištingos kokybės gaminius už prieinamą kainą. Siekdami sumažinti galutinę kainą vartotojui ir padaryti mūsų produktus įperkamus visiems, sumažinome išlaidas, kurios neturi įtakos gaminių kokybei. Mes neturime ekspozicijų salonuose, nešvaistome pinigų patalpoms, o dirbame tiesiogiai su gamintojais.

Klientų aptarnavimo komanda

Žinome, kad mūsų tikslas yra laimingi klientai. Tai – geriausia mūsų investicija. Dar svarbiau – aptarnavimas nesibaigia įsigijus baldus, o tęsiasi klientams prireikus pagalbos ar sugrįžus į mūsų parduotuvę dar kartą. Suprantame, kad mūsų siūlomos prekės svarbus pirkinys mūsų klientų gyvenime. Vieniems tai pirmasis nuosavas valgomasis stalas, kitiems – ilgai lauktas būsto atnaujinimas. Todėl džiaugiamės galėdami padėti ir neskaičiuojame savo klientams skirto laiko.